فرم کامل و قابل ويرايش و چاپ نمونه فرم قرارداد پیش نویس قرارداد واگذاري نمایندگی یا شعبه موسسه فرهنگی آموزشی درسی تولید محتوا آموزشی با فرمت آفيس ورد Office Word به صورت (Doc)4 صفحه

مطالب دیگر:
پاورپوینت تاریخ امامت امامان معصوم (ع)پاورپوینت زبان شناسی مقابله ای (Contrastive Analysis)پاورپوینت تشریح و فیزیولوژی گیاهیپاورپوینت آشنایی با هورمون ها و غددپاورپوینت بررسی صنعت پالایش نفتپاورپوینت دانشگاه هاي مجازيپاورپوینت کنترل فرآيند آماري SPC (Statistical Process Control)پاورپوینت تأمین مالی از طریق صندوق توسعه ملی و بانک توسعه اسلامیجزوه آموزش گام به گام طراحی دیوار حائل خاک مسلحپاورپوینت مبانی فلسفی تئوری های سازمان و مدیریتپاورپوینت نظارت و ارزشیابی در سازمان هاپاورپوینت الگوریتم ها در زبان برنامه نویسی پاسکالپاورپوینت محیط برنامه نویسی BASCOMپاورپوینت بررسی نقش فن آوري در ارتقاء كيفي ورزش مدارسپاورپوینت روش‌هاي برنامه‌ريزي شهري در ايران و جهانپاورپوینت روش طراحی پایگاه داده هاپاورپوینت الگوریتم های رمزنگاری DESپاورپوینت آموزش کامل میکروکنترلرهای AVRجزوه شیمی صنعتی2نمونه قرارداد اجاره مغازه نانواییجزوه و خلاصه درس تربیت بدنی عمومی1 به همراه نمونه سوالاتپاورپوینت فصل دوازدهم کتاب علوم هفتم دوره اول متوسطه با موضوع درس سفره سلامتحل المسائل ریاضیات پایه و مقدمات آمار 2 به همراه راهنمالایه باز کارت ملی جدید (psd کارت ملی هوشمند)پاورپوینت تکنولوژی جدید در کتابخانه ها
فرم کامل و قابل ویرایش و چاپ نمونه فرم قرارداد پیش نویس قرارداد واگذاری نمایندگی یا شعبه موسسه فرهنگی آموزشی درسی تولید محتوا آموزشی با فرم|لینک فایل|krj
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد فرم کامل و قابل ويرايش و چاپ نمونه فرم قرارداد پیش نویس قرارداد واگذاري نمایندگی یا شعبه موسسه فرهنگی آموزشی درسی تولید محتوا آموزشی با فرمت آفيس ورد Office Word به صورت (Doc)4 صفحهرا مشاهده می نمایید .

فرم کامل و قابل ويرايش و چاپ نمونه فرم قرارداد پیش نویس قرارداد واگذاري نمایندگی یا شعبه موسسه فرهنگی آموزشی درسی تولید محتوا آموزشی با فرمت آفيس ورد Office Word به صورت (Doc)4 صفحه با قابليت ويرايش و چاپ در دسترس شماست.

براي دانلود فرم از کادر زير اقدام به دانلود نماييد.

پیش نویس قرارداد واگذاري نمایندگی یا شعبه موسسه

با تائیدات خداوند متعال و به استناد ماده 16 اساسنامه مصوب موسسه و برابر مصوبه مجمع عمومی مورخ ……………..

موسسه این قرارداد فیمابین دفتر مرکزي ………………………… به شماره ثبت …………………… به نمایندگی جناب آقاي......... به

آدرس تهران– ………………………………………………………………………………………………………………. تلفن …………………. از

یک سو که از این پس در این قرارداد موسسه نامیده می شود وخانم/آقاي ............. فرزند.............متولد سال..........صادره از...........به شماره شناسنامه................ کد ملی................... به آدرس....................................................................................... تلفن....................... از سوي دیگر که از این پس در این قرارداد نماینده موسسه نامیده خواهد شد با شرایط ذیل منعقد می گردد.

1- موضوع قرارداد: واگذاري نمایندگی موسسه در شهرستان............... استان ............. تحت عنوان …………………………….

نمایندکی شهرستان................. به آدرس پستی...................................................................................................

2-مدت قرارداد: مدت این قرارداد از تاریخ .............. لغایت .................. به مدت یک سال شمسی می باشد.

3-شرایط و مفاد قرار داد:

1/3-نمایندگی موسسه با سرمایه گذاري منقول و غیر منقول متقاضیان تاسیس هر نمایندگی در سطح کشور ویا خارج از کشور

راه اندازي شده و دفتر مرکزي موسسه هیچ دخالتی در مالکیت آن نخواهد داشت و اساساً کلیه سرمایه گذاري هر نمایندگی متعلق به متقاضیان تاسیس آن نمایندگی می باشد ،مگر اموال منقول و غیر منقولی که از سوي افراد حقیقی و حقوقی به نمایندگی موسسه هدیه و واگذار می شود که در آن صورت این اموال منقول و غیر منقول اهدائی متلعق به دفتر مرکزي موسسه خواهد بود و نمایندگی ها می بایست اسناد مالکیت و مالی آن را به نام دفترمرکزي موسسه آموزشی علامه طبرسی منتقل و صادر نمایند .

2/3-نمایندگی ها می توانند مطابق با موضوع فعالیت موسسه ( ماده 2 اساسنامه) و فقط در چهارچوپ همین موضوع فعالیت نمایند . در صورت کسب مجوزهاي جدید از سوي موسسه ، نمایندگی ها نیز می توانند با کسب مجوز از دفتر مرکزي در راستاي مجوزهاي صادره جدید فعالیت نمایند .

3/3- کلیه درآمدهاي نمایندگی ها منحصراً به شماره حساب …………… نزد بانک ملت سراسر کشور به نام………………. موسسه واریز می گردد و نمایندگی ها حق افتتاح هیچ حساب بانکی دیگري به نام موسسه تا اطلاع ثانوي و مصوبه جدید هیات مدیره در این زمینه را نداشته و درآمدهاي نمایندگی را نمی توانند تا زمان ابلاغیه جدید به غیر ازحساب بانکی فوق کارسازي نمایند .

4/3-نوع و میزان پرداختها ، هزینه ها و خرید لوازم و ملزومات، حقوق و دستمزد پرسنل نمایندگی هائیکه با هزینه دفتر مرکزي موسسه راه اندازي می شوند با پیشنهاد رئیس هر نمایندگی و تصویب موسسه امکان پذیر بوده و نمایندگی ها راساً حق هیچ گونه اقدامی ندارند .

5/3-موسسه پس از حسابرسی، 25 درصد از درآمدهاي ناخالص سالیانه نمایندگی ها را (به غیر از برگزاري آزمونها وسنجش های سراسری و منطقه ای از کل مبالغ واریزي (موضوع بند 3-3) کسر و مابقی را به حساب نمایندگی ها کارسازي می نماید. /

تبصره 1 : زمان پرداخت درصد نمایندگی ها ، پس از رسیدگی هاي مالی و حسابرسی از سوي دفتر مرکزي موسسه به نمایندگی ها ابلاغ خواهد شد .

تبصره 2 : هیات مدیره موسسه در خصوص میزان افزایش یا کاهش درصد هر یک از نمایندگی ها میتواند اتخاذ تصمیم نماید .

تبصره 3 : در خصوص برگزاري آزمونها وسنجش هاي سراسري و منطقه اي، چنانچه نمایندگی ها در زمینه راهنمایی،مشاوره و ثبت نام از داوطلبین وهم چنین تبلیغات محلی (جراید و صدا وسیماي محلی) وتامین مکان آزمون و عوامل اجرایی آن همکاري مستقیم داشته باشند بمیزان بیست درصد به ازاء حق ثبت نام هر داوطلب به نمایندگی ها پرداخت خواهدشد در غیر اینصورت و در صورت اقدام مستقیم موسسه براي برگزاري این آزمون وسنجش ها، چنانچه نمایندگی ها به عنوان همکار غیر مستقیم در حوزه نمایندگی خود با موسسه همکاري داشته باشند حق الزحمه آنها طبق مصوبه هیات مدیره موسسه پرداخت می گردد.

تبصره 4 : پنج درصد علاوه بر درصد هاي فوق در اختیار ریاست عالیه موسسه بوده که در صورت صلاحدید و رضایتمندي از نحوه فعالیت و تلاش نمایندگی ها قابل پرداخت خواهد بود.

6/3-نمایندگی موسسه به منظور حسن انجام کار و اجراي دقیق تعهدات خود چک بانکی به بمبلغ پانصد میلیون ریال به عنوان تضمین وحسن انجام این قرارداد به شماره حساب............... و به شماره سریال.............نزد بانک................ شهرستان ........شعبه ............... در وجه دفتر مرکزي موسسه صادر و تحویل امورمالی موسسه نموده است.

7/3-نمایندگی بر اساس همکاریهاي....................................

توجه داشته باشيد، محصولات اين فروشگاه گارانتي بازگشت تمام مبلغ را دارند، به اين صورت که اگر محصولي از نظر صحت محتوا مشکلي داشت طي چهار روز با ثبت مشکل در بخش پشتيباني، مبلغ دريافت شده کاملا بازگردانده مي شود
با تشکر
فروشگاه فايل زندگي
فروشگاه مورد اعتماد شما