فرم کامل و قابل ويرايش و چاپ نمونه فرم نمونه قرارداد فروش کالای صادراتی با فرمت آفيس ورد Office Word به صورت (Doc)3 صفحه

مطالب دیگر:
🔗تحقیق درباره اثر هوای اضافی در احتراق🔗تحقیق درباره اثرات آلودگي هوا بر روي سلامتي🔗تحقیق درباره اثرات رواني طلاق بر كودكان🔗تحقیق درباره اثرات متقابل اكو سيستمهاي كشاورزي و اكو سيستمهاي طبيعي 🔗پاورپوینت فصل ششم کتاب مدیریت بازاریابی تألیف فیلیپ کاتلر ترجمه بهمن فروزنده 🔗پاورپوینت فصل هفتم کتاب مدیریت بازاریابی تألیف فیلیپ کاتلر ترجمه بهمن فروزنده 🔗تحقیق درباره اثرات نفت بر اقتصاد كشور 🔗پاورپوینت فصل هشتم کتاب مدیریت بازاریابی تألیف فیلیپ کاتلر ترجمه بهمن فروزنده 🔗پاورپوینت فصل نهم کتاب مدیریت بازاریابی تألیف فیلیپ کاتلر ترجمه بهمن فروزنده 🔗تحقیق درباره اثرات ورزش و فعالیت جسمانی🔗تحقیق درباره اثرات آرامش‌ بخش موسيقي🔗تحقیق درباره اثر بخشي آموزشي 🔗تحقیق درباره اثربخشي برنامه های آموزشي (مدل كرك پاتريك)🔗تحقیق درباره آثار و فواید آثار و لکه های خون (آزمایشات)🔗تحقیق درباره اثر وزن مولكولي و DD كيتين و كيتوسان روي فرآيند ترميم زخم🔗تحقیق درباره ورزش راز سلامتي🔗پاورپوینت هویت فرهنگی ما ایرانیان🔗دانلود قالب آماده psd طراحی عکس آتلیه ای عروس اسپرت و کودک حرفه ای🔗پاورپوینت قدرت- کنترل (فصل نهم کتاب تئوری سازمان، ساختار و طرح سازمانی نوشته رابینز ترجمه الوانی و دانایی فرد- ویرایش جدید)🔗تحقیق درباره اثرات قاچاق كالا🔗تحقیق درباره اثر فرسایش بر حاصلخیزی خاک🔗تحقیق درباره اتمسفر🔗تحقیق درباره ابرسانا🔗تحقیق درباره اجتماعي شدن از طريق ورزش🔗تحقیق درباره اجتماعي شدن كودك
فرم کامل و قابل ویرایش و چاپ نمونه فرم نمونه قرارداد فروش کالای صادراتی با فرمت آفیس ورد Office Word به صورت (Doc)3 صفحه |لینک فایل|krj
دوست گرامی،در این پست توضیحات در مورد فرم کامل و قابل ويرايش و چاپ نمونه فرم نمونه قرارداد فروش کالای صادراتی با فرمت آفيس ورد Office Word به صورت (Doc)3 صفحه را مشاهده می نمایید .

فرم کامل و قابل ويرايش و چاپ نمونه فرم نمونه قرارداد فروش کالای صادراتی با فرمت آفيس ورد Office Word به صورت (Doc)3 صفحه با قابليت ويرايش و چاپ در دسترس شماست.

براي دانلود فرم از کادر زير اقدام به دانلود نماييد.

بسمه تعالي

نمونه قرارداد فروش کالای صادراتی

قرارداد فروش شماره ......................... مورخ ......................

این قرارداد از یک سو……………..……………..… به شماره ثبت……………… به نمایندگی .................... به آدرس : ……………………….……………… تلفن : ………….. که در این قرارداد از این پس ‹‹فروشنده›› نامیده می شودوازسوی دیگر بین شرکت:................................... به شماره ثبت ..................به نمایندگی آقای / خانم ................... به آدرس........................................................ تلفن : ......................... که از این پس ‹‹خریدار›› نامیده می شود منعقد می گردد .

ماده 1 : موضوع و ارزش قرارداد فروش

.............................................................................................

برای میزان کل (به مبلغ ...................................... ریال جمعاً به مبلغ ............................ ریال )

ماده 2: مدت اعتبار قرارداد

مدت اعتبار این قرارداد به مدت ................... ماه می باشد که از تاریخ انعقاد این قرارداد آغاز می گردد .

ماده 3 : تاریخ حمل

کالاهای موضوع این قرارداد بایستی طی مدت ................. روز پس از تاریخ ........................... در تعداد........ پارتی حمل شود .

ماده 4 : نوع بسته بندی و حمل

کالاهای موضوع این قرارداد بایستی به صورت ........................... بسته بندی شده و به وسیله .................................

از شهر ........................... به کشور ........................... شهر ............................ بر اساس (اینکوترمز) حمل گردد .

ماده 5: نحوه پرداخت

بهای کالا بایستی به شکل ذیل پرداخت گردد :

جزئیاتکامل نحوه پرداخت :

.......................................................................................................

تاریخ دقیق حواله و یا چک

.......................................................................................................

شماره حساب فروشنده ...... ...................... عهده بانک ................... شعبه ....................مشهد

شماره حساب خریدار......................... عهده بانک ...................... شعبه ....................... مشهد

ماده 6 : شرایط و تعهدات فروشنده

وظايف فروشنده :

6-1 ) کالاهای موضوع این قرارداد را مطابق خصوصیات مورد نظر خریدار بنا بر ماده 3 و 4 این قرارداد پس از اخذ مجوز صادراتی مربوط تامین و صادر نماید .

6-2 ) در هر بار حمل ، کلیه مدارک حمل شامل بارنامه ، لیست بسته بندی ، گواهی مبداء و سایر گواهینامه های مورد نیاز را تامین و به وسیله سرویس کریر ارسال نماید .

ماده 7 : شرایط و تعهدات خریدار

وظايف خريدار:

7-1 ) مجوز وارداتی مربوط به کالاها و ترخیص آنها از گمرک را به هزینه خود اخذ نماید .

7-2 ) قبل از حمل محموله را وارسی نماید ، هیچگونه ادعائی پس از ارسال محموله پذیرفته نمی شود .

7-3 ) به هنگام رسیدن محموله به بندر مقصد ، مراحل لازم و ضروری برای ترخیص محموله را طی کرده و فقدان یا نقص هر یک از مدارک مربوط را به فروشنده اطلاع دهد .

7-4 ) هزینه حمل کالاها را مطابق شرایط مقرر در این قرارداد پرداخت نماید .

7-5 ) در صورت عدم توانائی پرداخت هزینه حمل کالا ، خریدار بایستی علل و دلایل خود را به فروشنده اطلاع دهد .

ماده 8 : حل و فصل دعاوی

کلیه دعاوی مربوط به قرارداد حاضر شامل دعاوی مربوط به انعقاد ، اعتبار ، خاتمه یا نقض و تعبیر و تفسیر آن بایستی به مجمع قضات اتاق بازرگانی ایران ( ACIC ) جهت رسیدگی و قضاوت نهایی توسط یک یا سه تن از قضات بنا بر قانون حکم مجمع قضات اتاق بازرگانی ایران (LSACIC ) و قوانین قضات آن ارائه گردد . علاوه بر قوانین و آئین نامه های قابل اجرا ، قضات بایستی قوانین تجاری مربوط را نیز مدنظر قرار دهند . مفاد حکم بایستی به عنوان قراردادی مستقل از این قرارداد تلقی شده و در هر صورت لازم الاجراست .

ماده 9 : سایر شرایط

سایر شرایط مورد توافق طرفین قرارداد :

.......................................................................................................

این قرارداد در 9 ماده و 3 نسخه اصلی در تاریخ ........................ تهیه شده و به امضای طرفین قرارداد رسیده است که هر یک از این نسخه ها قانونی می باشند و حکم و واحد را دارند .

مهرو امضاء مهر و امضاء

توجه داشته باشيد، محصولات اين فروشگاه گارانتي بازگشت تمام مبلغ را دارند، به اين صورت که اگر محصولي از نظر صحت محتوا مشکلي داشت طي چهار روز با ثبت مشکل در بخش پشتيباني، مبلغ دريافت شده کاملا بازگردانده مي شود
با تشکر
فروشگاه فايل زندگي
فروشگاه مورد اعتماد شما